2086-7619-ico-wu.jpg

Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu cialis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem istnienia nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest przeważnie wyczerpany. Musi wypocząć. Wobec tego szalenie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój członek jest kamagra zel zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest bardzo ważny.